Jestes tutaj: mkmsoft.pl » O firmie

Współpracujemy z firmami: 






W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.  Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

  FIRMIE

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu outsourcingowych usług informatycznych, serwisowych oraz wsparcia technicznego. Działamy na rynku od 2004 roku.  

Odbiorcami Naszych usług i produktów są klienci wywodzący się z wielu różnych sektorów gospodarki, działający na terenie Poznania i okolic oraz województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy również otwarci na propozycje z terenu całej Polski. 

Jesteśmy Dystrybutorem Systemów Zarządzania SYMFONIA. 

Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z Nami w celu zapoznania się ze szczegółami prezentowanych usług.

Jak do nas trafić ?  Nie musisz się martwić - zadzwoń, napisz,  My przyjedziemy do Ciebie .

                                                                                                                                                        Z poważaniem

                                                                                                                                                        Marcin Klara - właściciel

Aktualności


System Symfonia współpracuje z najnowszą wersją programu Płatnik

Informujemy, że System Symfonia jest dostosowany do współpracy z najnowszą wersją programu Płatnik 8.01.001 A. Prawidłowe naliczenie składek ZUS za luty 2012 i kolejne miesiące następuje tylko poprzez najnowszą wersję Płatnika.

Informujemy, że aktualne wersje programów Systemu Symfonia 2012 (Mała Księgowość, Kadry i Płace oraz Płace) współpracują z najnowszą wersją programu Płatnik 8.01.001 A.

Dokumenty za luty 2012 i kolejne miesiące należy wysyłać do ZUS tylko poprzez nową wersję programu Płatnik, bo umożliwia ona prawidłowe naliczenie składek.

Aktualizacja jest związana z wprowadzeniem:

1) (od 1.09.2011) PESEL jako podstawowego identyfikatora w dokumentach ubezpieczeniowych podatników. Prawie na wszystkich dokumentach ubezpieczeniowych należy obligatoryjnie podać imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko dla cudzoziemców zamiast PESEL może to być numer i seria paszportu. Numerem NIP posługujemy się tylko przy formularzach ZCNA, ZIUA, ZWUA.

2) nowej stopy procentowej składki na ubezpieczenie rentowe w wysokości 8% podstawy wymiaru. Nowa wersja programu Płatnik uwzględnia też zmianę proporcji finansowania nowej stopy procentowej składki.    

wszystkie aktualności >>


               

              

Copyright by MKMSOFT  Wszystkie prawa zastrzeżone