Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, dla których liczy się zadowolenie pracowników, bo jak wiadomo zadowolony pracownik to dobry pracownik, bardziej wydajny, wykazujący się większym entuzjazmem w realizacji swoich codziennych obowiązków, a ten zapał wynika z poczucia, że firma dba o jego potrzeby i daje mu coś więcej niż comiesięczne wynagrodzenie, MKM Soft - właściciel sklepu internetowego ePlecaki.pl, proponuje coś, co przyda się każdemu, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań.

Oferujemy cały wachlarz różnorodnych plecaków (oraz całych kolekcji): od małych przedszkolnych bagaży z licencjami ulubionych bajek, poprzez szkolne, na kółkach, najmodniejsze młodzieżowe, sportowe (niezbędne przy dzisiejszym dbaniu o zdrowy i aktywny styl życia), wycieczkowe oraz tornistry, torby sportowe, miejskie, piórniki, worki na obuwie, bidony, śniadaniówki, artykuły piśmiennicze, gry planszowe.

Dodatkowo na zamówienie możemy wzbogacić naszą ofertę walizkami i torbami podróżnymi, artykułami sportowymi oraz pięknymi pościelami dla dzieci.

Jesteśmy na rynku już od 11 lat, możemy pochwalić się setkami zadowolonych, wracających do nas klientów, których przybywa z każdym rokiem.

Jesteśmy doceniani m.in. za nasz profesjonalizm, wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, terminowość oraz fakt, iż potrafimy sprostać najbardziej wymagającym życzeniom. Przede wszystkim przy współpracy z nami nie marnują Państwo cennego czasu na poszukiwanie pomysłu, chodzenie po sklepach, pakowanie na prezent itp. - my zajmujemy się wszystkim od A do Z.

MKMSoft - ePlecaki.pl to doskonały pomysł na wyróżnienie pracownika, na prezent Bożonarodzeniowy, na Mikołaja, Dzień Dziecka, dla dorosłych i dzieci, a także szybki sposób na zorganizowanie pełnej wyprawki szkolnej przed zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego.

Proponujemy również współpracę hurtową dla sklepów stacjonarnych i internetowych, szkół, przedszkoli na dogodnych warunkach. Przy stałej współpracy zaproponujemy korzystne rabaty.

Cały asortyment znajdą Państwo na stronie internetowej www.ePlecaki.pl

Tomasz Maik
Kierownik ds. Klientów Biznesowych
534 343 486
tomek@eplecaki.pl